Twitter Takipçi Satın Al

Twitter Takipçi Satın Al

twitter takipçi satın al

Twitter takipçi satın almak istiyorsunuz fakat çok pahalı fiyatlardan bıktınız mı? İşte burada karşınıza satinaltakipci sosyal medya bayilik paneli çıkıyor. En uygun fiyatlara dilerseniz yabancı robot twitter takipçisi dilerseniz de gerçek Türk aktif twitter takipçi satın alabilirsiniz.

twitter takipçi satın al

Yabancı Robot Twitter Takipçi Nedir?

Yabancı robot twitter takipçisi aldığınızda profilinizi inaktif hesaplar takip etmektedir. Bu hesaplardan herhangi favori, retweet gibi bir etkileşim almak mümkün değildir. Fakat takipçi sayınızı arttırır ve sabit kalırlar. Bu takipçilerden aldığınızda başkaları tarafından farkedilmesini istemiyorsanız üzerine bir miktar Türk takipçi gönderip gizleyebilirsiniz.

Gerçek Türk Aktif Twitter Takipçi Nedir?

Gerçek Türk aktif twitter takipçisi aldığınızda profilinize bir sahibi olan twit atan, twitter’ı takip eden kişiler yansır. Fakat gerçek kişiler olduğundan bu hesaplar takibi bırakabilmektedir.

Bazı zamanlarda panelimizde Türk bot twitter takipçisi hizmetimizde aktif olmaktadır. Bu şekilde hem gerçek Türk görünümlü hem de azalmayan takipçi satın alabilmektesiniz.

Twitter Takipçi Gönderim Süreleri

Takipçi gönderim süreleri genellikle 24 saattir fakat herhangi bir twitter güncellemesi ya da yoğunluk sebebiyle oluşan olağandışı durumlarda süre uzayabilmektedir. Bu durumlarda panelimizin anasayfasında bildirim olarak belirmekteyiz.

Henüz Türkiye’nin en uygun fiyatlı sosyal medya bayilik paneline üye olmadıysanız, hemen buraya tıklayarak ücretsiz üye olup dilediğiniz profil için istediğiniz miktarlarda twitter takipçi satın alabilirsiniz.

takipci

3 Yorum

Selin Yayın tarihi03:52 - 30 Mayıs 2018

Nasil takipçi satın alabilirim

elif Yayın tarihi04:33 - 22 Haziran 2019

Gerçek Türk takipçi satın almak istiyorum Twitter hesabım için. 150000 adet ne kadar acaba?

    takipci Yayın tarihi23:31 - 22 Haziran 2019

    Piyasadaki en uygun twitter takipçileri bizim sitemizde, fakat belirttiğiniz miktarda şu an için sağlayamıyoruz. Üzgünüm 🙁

Bir Cevap Yazın