Instagram Takipçi Satın Al

Instagram Takipçi Satın Al

instagram takipçi satın al

Instagram takipçi satın almanız için artık yüzlerce lira harcamanıza gerek kalmadı. Dilediğiniz miktarda instagram takipçi satın almak için hemen sosyal medya bayilik panelimize ücretsiz şekilde üye olabilirsiniz. Uygun fiyattan alacağınız instagram takipçilerini çevrenizdeki kişilere satarak kazanç elde etmeniz bile mümkün. Hem para kazanın hem de instagram’da daha popüler olun!

instagram takipçi satın al

Sosyal Medya Bayilik Panelimizden Alabileceğiniz Instagram Takipçi Çeşitleri;

Panelimizin en fazla çeşide sahip kategorisi instagram takipçi diyebiliriz. Dilediğiniz miktarda takipçi satın alabileceğiniz panelimizde 50 adetten başlayan miktarlarla 100.000 adet takipçiye kadar hızlı ve güvenli şekilde anında satın alabilirsiniz. Üstelik panelimize yatıracağınız tutar için bir alt limitte bulunmuyor, bütçenize göre bir miktar yatırıp sistemimizin kalitesini dakikalar içerisinde test edebilirsiniz.

Panelimizden satın alabileceğiniz instagram takipçi çeşitleri şu şekildedir;

 1. Yabancı Robot Takipçi (20 farklı sunucu)
 2. Yabancı Karışık Gerçek Takipçi
 3. Türk-Yabancı Karışık Takipçi
 4. Türk Aktif Takipçi
 5. Türk Bay/Bayan Takipçi
 6. Rus Takipçi
 7. Arap Takipçi

Gibi toplamda 40+ farklı sunucu bulunmaktadır. Fiyatlandırma 1000 adet üzerinden yapılmaktadır ve 1000 adet 2 tl’den başlayıp farklı paketlerde farklı şekilde şekillenmektedir.

Instagram Takipçi Satın Aldım Yarısı Geldi

Takipçi panelimiz tam otomatiktir. Sipariş oluşturdunuz ve bir kısmı geldi diğer kısmı için hata verdi. Bu tarz durumlarda gönderilmeyen kısmı paneldeki bakiyenize otomatik olarak eklenmektedir. Dilerseniz siparişi yeniden ekleyebilirsiniz, dilerseniz de farklı bir sipariş için tutarı kullanabilirsiniz.

Instagram Takibi Bırakmayan Takipçi Var Mı?

Tüm çeşitlerde takipçiler panelimizde bulunmaktadır. 15 gün garantili, 60 gün garantili otomatik telafili instagram takipçi satın alabilirsiniz. Bunun dışında çok uygun fiyatlı olan sunucularımızdan da manuel olarak kaybınızı telafi etmeniz mümkündür.

Siz de artık instagram takipçi satın alırken yüzlerce, binlerce lira vermenize gerek yok. Artık kontrol sizde, kendi panelinizden dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar instagram takipçi satın alabilirsiniz.

takipci

4 Yorum

Adem Yayın tarihi18:17 - 5 Haziran 2018

Instagram Türk takipçi fiyatları ne kadar acaba?

  takipci Yayın tarihi18:18 - 5 Haziran 2018

  Şuan için 1000 adet 1 tlden başlayan fiyatlarla, birçok farklı sunucu ve fiyatlandırma mevcuttur.

mavi Yayın tarihi00:13 - 2 Temmuz 2019

10.000 adet satın aldım 9800 gibi geldi. Fakat kalan 200 için ücret iade edilmişti. Çok şaşırdım. Tekrar satın alıp kolayca tamamlayabildim. Sistem süper, başka bir siteye ihtiyacım kalmadı artık. Buradan alıp satış yapacağım.

başak Yayın tarihi16:18 - 13 Temmuz 2019

En fazla kaç adet satın alabiliyoruz acaba? Türk yabancı seçme şansımız var mı? Yoksa sadece karışık olarak mı sipariş verebiliyoruz.

Bir Cevap Yazın