Spotify Takipçi Satın Al

Spotify Takipçi Satın Al

Spotify Takipçi Satın Al

Spotify takipçi satın al hizmeti çok fazla talep edilen bir işlem olmasa da siz değerli müşterilerimiz için panelimizde aktiftir. Siz de milyonlarca şarkı arasından kendi eserlerinizin dikkat çekmesini istiyorsanız hemen sosyal medya bayilik panelimize üye olup 100.000 adete kadar Spotify takipçi satın alabilirsiniz.

En Uygun Spotify Hizmetleri

Spotify uygulaması günümüzde hemen hemen herkes tarafından kullanılmaktadır. Özellikle ülkemizde yaptığı öğrenci indirimi gibi kampanyalar vasıtasıyla ekonomik bir şekilde yasal platformda müzik dinleme keyfini genç nüfusa da mümkün kılmıştır. Spotify vasıtasıyla birçok farklı müzik türüyle tanışan kişiler yasal olarak rahat şekilde günün her saatinde sanatla buluşabilmektedir.

Sosyal medya panelimizden anında dilediğiniz miktarda spotify takipçi satın alabilmektesiniz. Ayrıca “Playlist” hizmetimiz de panelimizde maksimum 100k adete kadar aktiftir.

Tüm spotify hizmetlerimiz ve diğer sosyal medya platformlarındaki hizmetlerimize anında ulaşmak için sosyal medya panelimize ücretsiz şekilde üye olabilirsiniz. Bayilik panelimizde herhangi bir sosyal medya hesabınızla giriş yapmanız gerekmemektedir. Puan toplayıp harcayabileğiniz bir sistem değildir. Dilediğiniz hizmeti en uygun ücretlerle satın alabileceğiniz bayilik panelimizden dilediğiniz Spotify profili için takipçi satın alabilirsiniz.

takipci

2 Yorum

selim Yayın tarihi04:31 - 22 Haziran 2019

Spotify abonelik satıyor musunuz acaba uygun fiyatlı alabilirim. Aynı zamanda netflix satarsanız da haberim olsun.

    takipci Yayın tarihi23:28 - 22 Haziran 2019

    Size bu konularda yardımcı olamıyoruz 🙂 Ancak ikisini de zaten ücretsiz 1 ay boyunca deneyebilirsiniz. Sanal kart oluşturup üye olduğunuzda 1 tl çekip iade etmektedir. Bu şekilde ilk ay ücretsiz olarak spotify ve netflix kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın