Youtube Abone Satın Al Ucuz

Youtube Abone Satın Al Ucuz

youtube abone satın al ucuz

En popüler video paylaşma platformu olan Youtube’da her gün binlerce yeni kanal açılıyor. Siz de bu kanallardan birine sahipseniz ve abone sayınızı arttırmak istiyorsanız, satın alabilirsiniz. Panelimizden en ucuz fiyatlarla youtube kanalınıza abone satın alabilirsiniz.

Youtube herkesin bildiği gibi gençten yaşlıya herkese hitap ediyor. Küçük çocuklar çizgi film gibi şeyler izlerken yaşlılar da kendi ilgi alanlarına yönelik videolarla vakit geçirmektedir. Yemek tariflerini dahi artık Youtube’dan takip etmekteyiz. Ülkemizde bir sosyal medya fenomeni film çekerek inanılmaz bir gişe elde etmiştir. Eline tablet alan okuma yazma dahi bilmeyen küçük yaştaki çocuklar hemen “merhaba arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz” cümlesiyle başlayan ve “kanalıma abone olmayı unutmayın” şeklinde sona eren videolar çekmektedir.

Bu kapanış cümlesindeki abone konusu bir youtube kanalının en önemli olgularından birisidir. Bu nedenle bazı kişiler çekilişler yaparak, reklam vererek youtube abone sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır. Ancak en kolay şekilde ve ucuz olarak youtube abone sayısını arttırmak Youtube abone satın alma hizmetlerinden faydalanmaktan geçmektedir.

Ucuz Youtube Abone Satın Al

Youtube abone satın alabileceğimiz birçok site bulunmaktadır ancak bazıları inanılmaz yüksek fiyatlarla karşımıza çıkmaktadır. Bazılarında ise sayılar çok yüksekten başlamaktadır. Abone satın aldığının anlaşılmasını istemeyen kişiler günlük 50-100 gibi arttırmak isteyebiliyor. Diğer sitelerde 1000 abone aldığımızda aynı gün yükleniyor ve bunun sonucunda anlaşılıyor. Arkadaşlarımız ve bizi takip eden diğer abonelerimiz bu şekilde abone satın aldığımızı anlıyorlar.

Bizim sosyal medya bayilik panelimizde ise istediğiniz zamanda dilediğiniz sayıdaki youtube aboneyi satın alarak kanalınıza gönderebilmektesiniz. Bu şekilde artış hızını kendi istediğiniz gibi ayarlayabilmektesiniz. Piyasadaki en ucuz youtube abone hizmetinden yararlanmak için hemen panelimize kayıt olabilirsiniz.

Mobil Ödeme İle Youtube Abone Satın Al

Sosyal medya bayilik panelimize dilerseniz banka havalesi, kredi kartı ya da ininal kart ile para yatırabilirsiniz. Aynı zamanda youtube abone satın alma işlemi için mobil ödemeyle de anında panelimize bakiye ekleyebilirsiniz.

En hızlı ve ucuz şekilde youtube abone satın al hizmetlerimizden yararlanmak için hemen siz de youtube bayilik panelimize ücretsiz şekilde üye olun!

takipci

6 Yorum

Ahmet Yayın tarihi14:15 - 8 Şubat 2019

Merhaba, YouTube kanalıma abone ve görüntüleme istiyorum.
1000 abone ve totalde 4000 saate yakın izlenme istiyorum.
-Bu yapacağım şey yasal veya güvenli mi?
-YouTube bu girişimi bot olarak görürse kanalı banlar mı?
-Ödemeyi ne şekilde yapacağım?
-ne tür garanti veriyorsunuz?
Ve son olarak paket halinde satın almalarda indirim uyguluyor musunuz?
Bilgilendirirseniz sevinirim.

ece Yayın tarihi04:01 - 22 Haziran 2019

Para kazanmak için 1000 aboneye ihtiyacım var. Acaba abone sayısı arttığında otomatik olarak mı açılıyor, parayı ne zaman yolluyorlar?

    takipci Yayın tarihi04:08 - 22 Haziran 2019

    Youtube para kazanma opsiyonu otomatik olarak aktif hale gelmemektedir. 1000 adet üzerinde abone ve 4000 saatten fazla izlenme almış kanalınız varsa başvurabilirsiniz. Başvuru sonucu youtube yetkililerinin insiyatifindedir. Otomatik olarak açılmamaktadır, aylık belirli bir tutarı geçtiğinizde genellikle ayın 25inden sonra ödemeler banka hesabınıza gönderilmektedir.

oyuncu Yayın tarihi01:51 - 27 Haziran 2019

100.000 Türk abone almak istiyorum? Ne kadar?

    takipci Yayın tarihi02:37 - 27 Haziran 2019

    Merhabalar, şu an maalesef belirttiğiniz sayıda Türk youtube abone sağlayamıyoruz. Panelimize 30 saniyede ücretsiz şekilde üye olup tüm fiyatlandırmaları görebilirsiniz.

candan Yayın tarihi21:21 - 29 Haziran 2019

1000 abone satın aldım 10-15 dakika sürdü tamamlanması. Tavsiye ederim herkese ancak üyelikler kapalı sanırım. 🙂

Bir Cevap Yazın