Instagram Otomatik Beğeni Satın Al

Instagram Otomatik Beğeni Satın Al

instagram oto beğeni

Instagram otomatik beğeni satın alma paketlerimiz sitemizde sizler için hazırlanmıştır. Her gönderi paylaştığında beğeni alan kişilerin hayatını kolaylaştırmak için bu hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Ayrıca çok fazla fotoğraf paylaşan kişiler ayrı şekilde işlem yaptığından yüksek fiyatlarla karşılaşabilmektedir. Fakat instagram aylık beğeni paketlerinde herhangi bir limit genellikle olmadığından daha ucuz şekilde profilinizin etkileşimini arttırabilmektesiniz.

Instagram Otomatik Beğeni Satın Almak İçin Ne Yapmam Lazım?

Birçok kişi otomatik beğeni hizmetinden yararlanmak istiyor fakat herhangi bir uygulamaya gireceğinden, virüslü yazılımlar kullanacağından veya şifre vereceğinden çekiniyor. Fakat bu işlem için kesinlikle bunların hiç birine ihtiyacınız yoktur. Sadece kullanıcı adınızı paylaşmanız yeterlidir.

Sizi takip eden bir arkadaşınızın ya da profiliniz herkese açıksa; sizin paylaşımınızı gören bir kişi beğenmesi için sizin şifrenizi bilmesi gerekmez. Bu sebeple eğer farklı bir sitede sizden bu işlem için şifreniz talep ediliyorsa kesinlikle paylaşmayınız. Beğeni, izlenme veya takipçi satın almanız için kesinlikle şifreniz, mail adresiniz gerekmemektedir. Ancak biz sizden e-mail adresinizi istiyoruz neden derseniz sizinle iletişime geçmemizi gerektiren durumlar ya da fatura gönderebilmemiz içindir.

Az Fotoğraf Paylaşıyorum, Oto Beğeni Alabilir Miyim?

Arkadaşlar, eğer çok az sayıda fotoğraf paylaşıyorsanız instagram hesabınız için oto beğeni almanız gerekli değildir. Çünkü örnek olarak aylık 100 beğeni 50 ₺ gibi bir fiyatı var. Siz bu durumda aylık 2 fotoğraf paylaşırsanız, gönderi başına 25₺’ye denk gelir. 100 beğeni için bu tutar çok yüksektir. Bu durumlarda tek fotoğraf için satın almanız daha mantıklıdır. Fakat günlük 2-3 fotoğraf gibi paylaşıyorsanız aylık beğeni alabilirsiniz.

Bir diğer konu ise, ben otomatik gelsin istiyorum aylık 10 fotoğraf paylaşıyorum derseniz biz zaten sizin için 1000 beğeni alırsanız bunu paylaşacağınız 10 gönderi için otomatik gelecek Türk gerçek beğeniler şeklinde ayarlayabilmekteyiz.

Gizli Profile Otomatik Beğeni Mümkün Mü?

Instagram gizli profillere beğeni gönderimine izin vermemektedir. Eğer profiliniz herkese açık değilse paylaşımlarınızı sadece arkadaşlarınız görüp etkileşim gösterebiliyor. Bu sebeple aylık otomatik beğeni satın aldıysanız ve profiliniz gizliyse, fotoğraf ya da video paylaştıktan sonra yaklaşık 15-20 profilinizi herkese açık durumda tutmanız gerekmektedir. Bu sürede paylaşımınıza beğeniler gönderilecektir. Sonrasında tekrar profilinizi gizli hâle getirebilirsiniz.

Siz de bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız, çok ucuz fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için yorum kısmında veya destek bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

takipci

6 Yorum

şevket Yayın tarihi15:53 - 20 Haziran 2019

Fiyatlarınız nerede yazıyor acaba?

  takipci Yayın tarihi16:21 - 20 Haziran 2019

  Sosyal Medya Bayilik Panelimize ücretsiz üye olarak tüm fiyatlarımızı görebilir, kolayca sipariş verebilirsiniz.

ufuk Yayın tarihi04:00 - 22 Haziran 2019

Tamamı Türk ve yavaş şekilde artacak beğeni almak istiyorum. Sağlayabilir misiniz sisteminiz sorunsuz çalışıyor mu?

  takipci Yayın tarihi04:06 - 22 Haziran 2019

  Evet dilediğiniz şekilde doğal görünümlü beğeni sağlayabiliyoruz. Panelimize üye olarak satın alabilirsiniz. 🙂

sadettin Yayın tarihi01:38 - 24 Haziran 2019

Aylık 500 otomatik beğeni satın almak istiyorum ancak günde 1-2 fotoğraf anca paylaşıyorum. Ne kadar ödemem gerekiyor?

  takipci Yayın tarihi22:07 - 24 Haziran 2019

  Çok az sayıda fotoğraf paylaşıyorsanız, tek fotoğraf için de beğeni satın alabilirsiniz. Daha hesaplı olabilir.

Bir Cevap Yazın