Instagram Yorum Satın Al

Instagram Yorum Satın Al

instagram yorum satın al

Instagram yorum satın alarak profilinize aktif bir görüntü sağlayabilirsiniz. Takipçileriniz fazlaysa, beğeni ve yorum sayınız orantılı şekilde ilerlemelidir. Yorum miktarı her profilde farklıdır, bazı gönderiler fazla sayıda yoruma sahip olabilirken, bazıları da hiç geri dönüş almayabilmektedir. Bu gönderinin içeriği, sizin takipçilerinizin davranışları ve instagram algoritmasıyla alakalıdır.

Instagram algoritması genellikle sizin gönderilerinize daha önce yorum yapmış kişilerin zaman tünellerinde sizin gönderilerinizi gösterir ancak bazı güncelleme durumlarında hatalar olabilmektedir. Sizin yakın arkadaşlarınızdan kimse gönderinizi görmezse tabi ki yorum da yapamayacaklardır. Bu tarz durumlar için instagram yorum hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ucuz Instagram Yorum Satın Alma

Panelimizden ucuz instagram yorum satın alabilmektesiniz. Hizmetlerimiz aynı zamanda kalitelidir. Yorum yapan hesapların kalitesi ise çok yüksektir. Bazı sitelerden eğer satın aldıysanız bu hizmetler için fake olduğu belli olan hesaplar kullanmaktadır. Fakat bu şekilde hesaplardan gönderilerinize yorum yapıldığında bakan kişiler anlayabilmektedir.

Bir diğer konu ise sadece emojilerden oluşan yorumlardır. Mesela farklı bir siteden 20 adet yorum aldığınızda hepsi kalp gönderiyor, gülücük paylaşıyor. Yine bu şekilde de sizin yorum satın aldığınız anlaşılabilmektedir.

Panelimizden size yapılacak yorumları seçebilmektesiniz. Yine aynı şekilde emoji yorumlardan oluşan paketlerimiz de mevcuttur ancak yazacağınız yorumları kendiniz de belirleyebilmektesiniz.

Mesela 10 adet instagram yorum satın almak istiyorsanız;

Panelimizdeki form kısmına alt alta olacak şekilde kendi istediğiniz 10 farklı yorum yazabilirsiniz. Bu yorumlar size başkaları tarafından hemen yapılmaktadır.

Belli olmasını istemiyorsanız, belirli aralıklarla instagram yorum alarak birer birer gönderebilmeniz de mümkündür.

takipci

4 Yorum

hande Yayın tarihi01:50 - 27 Haziran 2019

Kendim mesela “çok güzelsin” falan yazsam yorum yapacak kişiler de onları mı yazacak? Öyleyse her resmim için 20-25 adet yorum satın almak istiyorum.

    takipci Yayın tarihi02:36 - 27 Haziran 2019

    Evet istediğiniz metni panelden giriyorsunuz ve otomatik olarak o yorumlar sizin gönderinize yapılıyor. Satın alabilirsiniz. 🙂

ertan Yayın tarihi21:18 - 29 Haziran 2019

Anında geliyor yorumlar mükemmel bir site, beğeni ve takipçiler de oldukça kaliteli. Aynı zamanda sanırım piyasada daha ucuz bir site yok. Sanırım diğer siteler buradan alıp satıyor.

başak Yayın tarihi16:19 - 13 Temmuz 2019

Yorumları kendimiz yazabilmemiz çok iyi olmuş. Daha önce başka bir yerden almıştım hep emoji oluyordu. Artık sizden satın alacağım.

Bir Cevap Yazın